FPG-FORUM - Forum o grach online

Forum poświęcone grą onlnie. <3

  • Nie jesteś zalogowany.
  • Polecamy: Komputery

#1 2011-04-02 21:50:51

 Justyn

Moder

34576960
Skąd: Wlkp
Zarejestrowany: 2011-04-02
Posty: 5
Punktów :   

Gry na przeglądarke

Witam Chciałbym wam zasugerować    gierkę mam ma myśli ,,manager''LA
http://www.maxithlon.com/ -jest do bardzo dobry manager Lekkoatletyczny ( pierwszy na rynku) po rejestracji  prowadzisz swój klub mając wpływ na wszystko co sie w nim dzieje.Także bezpośrednio po przydzieleniu klubu otrzymuje się swojego tutora czyli osobę którą możesz zapytać o wszystko co jest związane z,, maxithlon'' .Gra jest dla osób inteligentnych czyli właśnie dla ciebie. Gwarantuje że po przeczytaniu poradniku i zadaniu kilku pytań tutorowi gra będzie sprawiać nie lada frajdę Zapraszam

ps w grze walczysz nie tylko o to aby twój klub trafił do ekstraklasy ale także w miarę możliwości  przeprowadzasz modernizacje stadiony aby móc pomyślnie kandydować  od puchary regiony ,poprzez Mistrzostwa polski aż do olimpiady .Także  polecam grę na pewno nie będziesz żałował/a


... I choć by rodzice napierali....,,Nie daj się Wylogować !''

Offline

 

#2 2011-04-09 22:58:20

MetinekCienia

Nowy użytkownik

Zarejestrowany: 2011-03-28
Posty: 2
Punktów :   

Re: Gry na przeglądarke

Witam

Nudziło mi się ostatnio więc postanowiłem poszukać jakiś nowych gier online.

I co ? ? ?

Znalazłem grę Pokemon Game Online   http://pokemon-game.pl
Rejestracja trwała 3 minuty

I....

Zacząłem Grę
Na początku masz Pikachu
Jak w wielu grach możesz   :
- Na Arene
- Do Handlarza
- na Wyprawę
- szukać pracy
- szukać innych gracz i z nimi walczyć
- itp

Ocena :

Plusy :

- Aż 151 gatunków pokemon
- dobrze zrobiona gra
- możliwość utworzenia grupy


Minusy :

- brak zmiany avatara
- nie można zdecydować po jakiej chcesz być stronie (ciągle jesteś trenerem )

Ocena ostateczna :

5 :-I

Ostatnio edytowany przez MetinekCienia (2011-04-09 23:00:43)

Offline

 

#3 2011-05-07 12:08:45

Pepe

Nowy użytkownik

Zarejestrowany: 2011-05-07
Posty: 2
Punktów :   

Re: Gry na przeglądarke

Chciałbym zaprezentować wam strategiczną grę na przeglądarkę o tematyce średniowiecznej , charakteryzuje się świetną grafiką jak na tego typu grę i wieloma sposobami rozwoju swojego zamku. Na początku wybieramy 1 z 11 nacji ( nie można zmienić ) , później rozwijamy zamek wykonując zadania doradcy ( około 24 zadań ) . Budując budynki i zabijając w bitwach jednostki wroga zdobywamy doświadczenie i zyskujemy wyższe lv . Za każdy poziom otrzymujemy punkty , którymi rozwijamy umiejętności bohatera ( jest ich 15 ). więcej informacji znajdziecie na stronie głównej gry. Moi zadaniem KhanWars to najlepsza tego typu strategia w necie . Na koniec zapraszam wszystkich do gry i proszę o kliknięcie w poniższy link , mój zamek otrzyma wtedy trochę surowców.
http://www.khanwars.pl/?recruit=5H78488/

Offline

 

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
www.rzeczpospolita-mw2.pun.pl www.dodatkipttm.pun.pl www.fallenguild.pun.pl www.goracepiatki.pun.pl www.footballgalactik.pun.pl